نتایج جستجو برای عبارت :

پَری درمقابل باد

نقص فاویسم یک اختلال ارثی است. این بیماری بیشتر در مردان آفریقایی، آسیایی یا مدیترانه ای رایج است. فاویسم در مردان بیشتر از زنان شایع است. نقص در این آنزیم موجب نوعی کم خونی بنام آنمی همولیتیک (نوعی کم خونی ناشی از همولیز) میشود. تست فاویسم اغلب برای تعیین علل کم خونی همولیتیک مورد استفاده قرار میگرد.
فاویسم از گلبولهای قرمز درمقابل موادشیمیایی بنام گونه های اکسیژن واکنش پذیر ROS محافظت میکند. ROS درموارد زیر در بدن ساخته میشود:
در طول تب یا عف
سئوارزان نیست،بلکه بصرفه است!اگرتصورمیکنیدموفقیت درسئوامری آسان است وباهزینه پایین میتوان به آن رسیدسخت دراشتباه هستید،مهمترین دلیلی که موجب شده سئو درسالهای گذشته به یکی ازمهمترین مجراهای بازاریابی اینترنتی تبدیل شود؛ارزش بدست آمده درمقابل هزینه وزمانی است که برای آن صرف میکنید.پس به کمک آموزش طراحی سایت به هدفتون موفقیت درسئوبرسید.
این روزها...
این روزها حس دیگری دارم!
این روزها چادرم را جور دیگری می بینم.
این روزها چادرم را باغرور برسر می کنم.
این روزها چادرم را که سرمی کنم احساس وظیفه می کنم!
احساس وظیفه درمقابل اعمالی که انجام می دهم ، احساس وظیفه درمقابل حرمت چادرم.
این روزها حرمت چادرم را بیشتر حس می کنم.
حرمت چادری را که یادگار مادرم فاطمه (س)است.
حرمت چادری که خون بهای شهیدان است.
حرمت چادری راکه در عاشورا از سر زینب نیفتاد!
حرمت چادری راکه جان ها برای بودنش رفته اند.
کاش میتونستم یه سری تحقیقات انجام بدم ولی حیف که به آزمایشگاه دسترسی ندارم. یه چیزی که فهمیدم اینه که بچه هایی که سال گذشته شپش گرفته بودن تو مدرسه دخترم بسیار بدنشون درمقابل بیماریهای ویروسی مقاوم شده بود یعنی موج آنفولانزا که اومد اون بچه ها بیماری رو نگرفتن همچنین سرماخوردگی تو کل زمستون نداشتن. 
کاش ما ایرانیا تو این زمینه تحقیقات کنیم من فکر میکنم حتی میشه یه روش برای درمان ایدز هم پیدا کرد چون ایدز هم یه نوع ویروسه . باید ببینیم این شپ

1
هیچوقت نمیشه با این بچه ها نخندید..
شاد نبود،جیغ و داد نکرد،ازونجایی که جلوی بقیه آروم و بی سرو صدام
امروز آآقای ر میگفتن این صدای کدوم کلاس بود؟با دسدن من گفت کلاس خانم ق که نبوده! خانم ق نبودن، دیگه کدوم اساتید کلاس داشتن؟
که لبخند زدم و گفتم کلاس خودم بود:)

2
امروز رفتم پیش بابا،
از نزدیک مار خودشو همکاراشو دیدم
بعضیا و رفتاراشون..
و جدا دمشون گرم که انقدر خودداری دارن و درمقابل حتی فحش دادنا آرومن..
اونم آدماس زبون تفهم این منطقه جدیدی

1
هیچوقت نمیشه با این بچه ها نخندید..
شاد نبود،جیغ و داد نکرد،ازونجایی که جلوی بقیه آروم و بی سرو صدام
امروز آآقای ر میگفتن این صدای کدوم کلاس بود؟با دیدن من گفت کلاس خانم ق که نبوده! خانم ق نبودن، دیگه کدوم اساتید کلاس داشتن؟
که لبخند زدم و گفتم کلاس خودم بود:)

2
امروز رفتم پیش بابا،
از نزدیک کار خودشو همکاراشو دیدم
بعضیا و رفتاراشون..
و جدا دمشون گرم که انقدر خودداری دارن و درمقابل حتی فحش دادنا آرومن..
اونم آدمای زبون نفهم این منطقه جدیدی

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- وضعیت
امریکا بخصوص وضعیت اقای ترامپ  درهاله ای
از شک وتردید برا ی اینده است- ضربه که اقای نتانیاهو در اسرائیل خورد- وهم چنین
تغیراتی شگرف انگیز دراوکراین واسپانیا  که
غیر منتظره بود برخلاف نظر کارشناسان برجسته بود اتحاد اروپا قوی تر خواهد شد حرکت
جدید اقای مکرون برا یبیرون کشیدن سوریه ولبنان مستعمرات سابق از دست امریکا  وخروج امریکا از سوریه وافغانستان و وارد کردن
طالبان درمدارسیاست وژنرالخفتر در
گاهی حس میکنم از دنیا رونده شدم.حسش مثل وقتی میمونه همه ی تلاست رو میکنی تا با محیط ارتباط بگیری اما محیط هیچ اهمیتی به حضور و وجود تو نمیده.
قطعا تا زمانی که برای دنیا مهم نباشم دنیاهم اهمیتی به من نخواهد داد.
درسته من شاید الان کوچیک ترین اهمیتی برای دنیا نداشته باشم اما......شاید روزی برسه که برای همه ی مهم های دنیا اهمیت پیدا میکنم.
این اولین پست سال ۹۸ منه و خبر از یه مشت عواطف من جمله غم،عصبانیت و افکاری مثل ترد شدگی و... میده.
از کی مردم اینق
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «یک روزی هواپیمای دشمن می‌آمد و شهرهای ما را بمباران
میکرد، ما هم وسیله‌ی دفاعی نداشتیم. امروز دشمنان میدانند که جمهوری
اسلامی با موشکهای نقطه‌زن و دقیق خود میتواند مقابله کند و او را بکوبد.
دشمنانی که گاهی هوس تهاجم نظامی به سرشان میزند، بفهمند که جمهوری اسلامی،
مشت محکم و دست قوی‌ای دارد درمقابل؛ این بازدارندگی است.» ۱/۱ /۱۳۹۸
چند تکنیک برای تغییر ترس و باورهای ضمیر ناخودآگاه
حال در اینجا می خواهم برایتان چند تکنیک برای تغییر دادن ترس و باورهای ضمیر ناخودآگاه به گویم:
تکرار جملات تاکیدی؛ جمله ای مخالف با برداشت و باورهای مخرب قدیمی انسان، مثلا تکرار جمله دنیا سرشار از برکت و فراوانی است. درمقابل باور به کمبود و فقر . تعداد دفعات این تکرار دارای اهمیت بوده و بهتر است صدها بار در روز تکرار شود.

میتونید این مطلب رو از اینجا بخونید.
اینستاگرام هوپوکست و اینستاگرام
 اینکه ما طالب وحدتیم و برای وحدت دل میسوزانیم، این فکر [وحدت]، دشمنانی دارد که در رأس آن، دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند.آمریکا فقط دشمن جمهوری اسلامی نیست؛ [آنها] با دنیای اسلام دشمنند، با فلسطین دشمنند، با ملتهای غرب آسیا دشمنند، با ملتهای شمال آفریقا دشمنند. علت دشمنی هم ماهیت اسلام است. اینها با منطق و معنای اسلام مخالفند. البته با جمهوری اسلامی بیشتر مخالفند، اما با سعودی‌ها هم مخالفند؛ اینکه صریحاً بگویند سعودی‌ها غیر از پول چی
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- رهبر بقای انقلاب رحمتالله علیه فرمودند عاشورا خورشیدی است که غروب ندارد- گفتمان سیاسی  بین فرشتگان وخداوند منان اینبود که فرشتگان دیدگاه انها وجه یزیدی بود- ودیدگاه خداوندمنان وجه حسینی  بود که عاقبت برنده از میدان خارج خواهد شد-نبرد  - ایستادگی درمقابل استکبار است—امام حسین علیه السلام فرمودند-  عبادت بزرگ دایستادگی درمقابل استکبار است که منجر به گفتن حقایق های سترگ مذهبی شود زندگانی با مستکبرا
نحوه مصرف کراتین و عوارض مکمل کراتین
انواع و اقسام مکمل بدنسازی را در بازار پیدا می کنید که هر کدام کار خاصی می کنند. کراتین یکی از بهترین مکمل های بدنسازی است. در این مطلب در مورد نحوه مصرف مکمل کراتین و عوارض آن آشنا می شوید.
کراتین مکمل شماره‌ی ۱ برای افزایش قدرت در باشگاه است. مطالعات نشان می‌دهند که این مکمل سبب افزایش حجم عضلات، قدرت و عملکرد ورزشی می‌شود. همچنین این مکمل بدن را درمقابل بیماری‌های دستگاه عصبی محافظت می‌کند.
عده‌ای ب

چرا موهایمان سفید می شوند؟

شاید این سؤال همواره مطرح باشد که چرا موهایمان سفید می شوند؟ رنگ مو و مطالب مربوط به آن موضوع جالب و پیچیده ای است و جدا از آن که عامل زیبایی است، محافظ و نگهبان ِ سر درمقابل اشعه ماوراء بنفش هم هست. در پایین ترین لایه پوست و درمحل پایه و تکیه تار مو، سلول هایی به نام ملانوسیت قراردارند که دائما ترکیبی به نام ملانین را تولید می کنند، که همین ملانین عامل رنگ داشتن تار موی رشد کرده است.
ادامه مطلب
الیاف پلیمری آجدار
الیاف پلیمری آجدار در ایران
الیاف پلیمری آجدار در صنعت کفسازی به خوبی جایگاه خود را پیدا کرده است و به قول گفتنی جواب اعتمادی که پیمانکاران و مجریان کفسازی به این ماده افزودنی بتن کرده اند را داده است به طوری که بسیاری از پیمانکاران آن را جایگزین آرماتور دانسته و در پروژه های خود از بستن آرماتور اجتناب میکنند.
این محبوبیت نه تنها در بین پیمانکاران کفسازی بلکه در بین کارفرمایان هم به چشم میخورد زیرا هزینه هارا نسبت به آرم
نگاهی به مقاله دکتر ولی نصر-!!

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- مقاله ای از دکتر ولی نصر-مقدمتا متاسفانه نسل جوان قدیم که به غرب میرفتند خصوصیات غرب تقلید میکردند- درحالی که میزانی ایران دوستی داشتند ولی به یک زندگانی الکی خوش   وقت غنیمت است روی میاوردند – خاصه افراد نظامی ایران که برای من دغدغه شده بود وولینصر هم مستثنا-نیست وبخشی هم من با سمبل-ن اضافه خواهم کرد-مقاله درمجله نیویرک تایمز چاپ شده است- با عنوان- مسیرغلط درجهت مبا
تصمیم گرفتیم بریم ائل گلی توی این‌ سرما... معمولا اونجا هواش سردتر از بقیه جاهاس اونم بخاطر آبی که توی استخر هست... حسابی از زیر و رو لباس و زره پوشیدیم که مبادا یخ بزنیم... رفتیم دیدیم جل الخالق اینا دیگه چجور موجوداتی ان (دخترا) عملا چیز خاصی تنشون نیست و خیلی خوش و خرم دارن با (ایشاا...) نامزداشون میگن و میخندن... به ضرس قاطع این بخاطر گرمای محبت و حرارتِ عشق و علاقه ی بینشون بوده وگرنه مقاومت اونا درمقابل سرما دلیل دیگه ای نمی تونست داشته باشه!!
عنوان:چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم3:دنیای پنهان|How to train your dragon:the hidden world3
سال ساخت:2019
محصول:آمریکا
زبان:زبان اصلی+دوبله فارسی
کیفیت:720BluRay
بازیگران:jonah hill,Gerard Butler
خلاصه فیلم:در این فیلم بار دیگر شاهد ماجراجویی هیکاپ هستیم ولی این بار تهدید جدیدی روستای اورا تهدید میکند که اوتلاش میکند درمقابل آن بایستد که...(برای دانلود فیلم بر روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.)
ادامه مطلب
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِعثمانیه:>اهل حدیث از  احمد بن حنبل سازماندهی می  شود  علاوه بر آن حنابله بغداد  4و 5و 6
ابن تیمیه وهابیت  وسایر  جریانها
 درمقابل عثمانیه  اصطلاحات  شیعه  عراقی   : مقابل عثمانیه  > ابوبکر عمر سپس علی   و عثمان قبول نداشتند.
شیعه  غالی : قبول شیخین   تفضیل علی بر شیخین
شیعه جَلَد : قبول شیخین و تفضیل علی بر آنها و سب  عثمان
 شیعه رافضی :اعتقاد به خلافت بلا فصل  علی  و فرزندانش  و سکوت نسبت به خلفاء
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای فاطمه! آیامیدانی که برای چه به فاطمه نام گذاری شدی؟ پس علی(ع) عرض کرد:چرافاطمه نامیده شده است؟ فرمود:برای اینکه جداشده است او وشیعیانش از آتش.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):دخترمن فاطمه, اوسیده ی زنان همه ی عالمهاست ازپیشینیان وپسینیان. واو جزیی ازمن یعنی پاره ی تن من است.واو نورچشم من است واومیوه ی دل من است واو روح من است درمیان دوپهلوی من واو انسیه ی حوراست زمانیکه درمحراب خود می ایستدودرمقابل پروردگار خود جل
بسمالله الرحمن الرحیم- قصاص دیه زن-  دراسلام شان زن ومرد مساوی است نفس بالنفس  اگر شان زن ومرد مساوی نبود درهمه مراحل زن
بایدنصف مرد بگیرد مثلا خانه اش را اتش زدند باید نصف  غرامت 
را بگیرد درحالیکه این چنین نیست- بیشتر حکم  ان امضائی است که درهرزمان قابل تشخیص است ایه
قران که میفرماید چشم درمقابل چشم وامام صادق علیه السلام اضافه کردن مقداری غرامت
بگیرد ویاببخشد- تاحدی دیه وغرامت ان مشخص است واگر مشخص نباشد براساس رای عقلا
است- پس مسئله  در
من دیشب خیلی دیر خوابیدم و ساعت رو برای ۷ کوک کردم و گفتم خدا کنه بیدار شم. الان ساعت ۶ هست و من بیدارم. میدونم امروز قراره خیلی سخت بگذره، اعصابم خرد شه، تمام کمبودها و کم‌کاری‌ها با هزاربرابر بزرگ‌نمایی به چشمم بیاد و درمقابل تمام اینا باید صبر کنم و خودم همه چیو درست کنم. قراره حرف بشنوم و رو بزنم و دلم برای خونه تنگ شه. امروز از اون روزایی هست که هزار دفعه آرزو میکنم کاش خونه بودم، کاش خواب بودم و کاش امروز زودتر تموم شه. امروز قراره جور خی
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هرکه بسم الله الرحمن الرحیم رابااعتقادودوستی محمدوآل پاکش وباتسلیم دربرابردستوراتش وباایمان به ظاهروباطنش بخواند, خداوندعزوجل درمقابل هرحرف آن چیزی برترازدنیاوآنچه درآن است ازثروت وخوبیها رابه او می بخشد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):دین خودرابادنیایت حفظ کن تاهردوراببری ودینت راوسیله حفظ دنیایت قرارمده که هردورا می بازی.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):ای مردم! بدانیدکه کمال دین درآموختن علم وعمل ک
می‌خواهم از زمانی بنویسم که دنیا خیلی جای قشنگی بود.
بدون هیچ دلهره‌ای آرزوهای بزرگ در سر داشتم. بدون نقشه‌ی خاصی برای رسیدن. رویاهایی که هر شب قبل از خواب مرورشان می‌کردم. 
عاشق باران بودم. عاشق دویدن زیر باران. به یاد آن روزها که در کوچه پس کوچه های زادگاه زیر باران می‌دویدم، نفسم به خس‌‌خس می‌افتاد، موهای خیسم به صورتم می‌چسبیدند؛ به یاد همان روزها بود که همچنان عاشقانه باران را دوست داشتم. شاید به یاد همان روزهاست که اکنون درمقابل
عجب آشفته بازاری شده ست اما مثل پری که در مقابل باد است ایستاده ام نه آن گونه که تو تصور میکنی محکم ایستاده ام پر قدرت ایستاده ام و برنامه ها دارم خدامن همیشه هست همیشه کنارمه و حتی زمانی که من بچگانه قهرمیکنم اوعاشقانه به من می نگرد و چقدر زیباست در اوج دلخوری با صدای اذان بیدار شی و از شرمندگی نتونی بخوابی نتونی بی اعتنا باشی دشمن آدمم براش دعوت نامه نمیفرسته که وقتی با خدا قهرم برام میفرسته روزگارم ارومه امروز بعد از مدتها از آذوقه ی که بر

امام خامنه‌ایمدظله العالی:
ماه رمضان، فرصت ویژه برای تقویت بنیه ی معنوی
دریافت فیلم
       حجم: 10 مگابایت          مدت: 5 دقیقه
●•┅❧═┅┅───┅┅═❧┅•●
امام خامنه ایمدظله العالی:
 دعاهای ماه رمضان مضامین آنهادل‌ما نرم می کند، چه خود نفس روزه داری و توجه به وظیفه، ما به این احتیاج داریم. جامعه‌اسلامی و انقلابی‌ما اگر چنانچه از ذکر‌الهی و یادالهی و خشوع در برابر پروردگار و تضرع درمقابل پروردگارغافل شود مطمئناً ضربه خواهدخورد.
 دری
گف بنویس ...
اما من سکوت میکنم ... 
سکوت میکنم درمقابل هرچی ک ...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">
امام حسین(علیه السلام):اگرسه چیزنبودانسان درمقابل هیچ چیز سرفرود نمی آورد:فقر وتنگدستی , بیماری ومرگ.
امام حسین(علیه السلام):درجواب کسی که ابتدا احوال پرسی کردفرمود:سلام قبل ازگفتار است. خدابه توعافیت دهد.اجازه ندهیدبه کسی تا اینکه سلام کند.
امام حسین(علیه السلام):راستگویی بزرگواری است و دروغگویی ناتوانی. رازداری امانت است وهمسایگی خویشاوندی وکمک کردن صداقت است وکار , تجربه.
امام حسین(علیه السلام):مازمان رسول خدامنافقین رافقط بادشم
روزی مرد خسیسی که تمام عمرش را صرف مال اندوزی کرده بود و پول وداریی زیادی جمع کرده بود، قبل از مرگ به زنش گفت: من می خواهم تمامی اموالم رابه آن دنیا ببرم .او از زنش قول گرفت که تمامی پول هایش را به همراهش در تابوت دفن کند.
زن نیز قول داد که چنین کند.چند روز بعد مرد خسیس دار فانی را واداع گقت.زن نیزبه قولی که داده بود عمل کرد. وقتی ماموران کفن و دفن مراسم مخصوص را بجاآوردند و می خواستند تابوت مرد را ببندند و آن را در قبر بگذارند،
ناگهان همسرش گفت : ص
عنوان:چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم3:دنیای پنهان|How to train your dragon:the hidden world3
زبان:زبان اصلی+صوت دوبله به صورت جداگانه
خلاصه فیلم:در این فیلم بار دیگر شاهد ماجراجویی هیکاپ هستیم ولی این بار تهدید جدیدی روستای اورا تهدید میکند که اوتلاش میکند درمقابل آن بایستد که...
دانلود فیلم:لینک مستقیم
دانلود صوت دوبله:لینک مستقیم
دانلود فیلم با دوبله فارسی:لینک مستقیم
مهاربند کمانش ناپذیر در 
سازه فضاکار چیست؟ مهاربند کمانش ناپذیر 
مهاربندها بهعنوان یکیاز سیستمهای باربرجانبی سهمقابلتوجهی درمهارکردن نیروهایجانبیدارند اماهمانطور کهمیدانید بادبندها درتحمل نیرویفشاری دچارکمانش میشوند اماسوالاینجاستکه بهچهصورتی بایداز کمانشمهاربند جلوگیریکنیم؟ مهاربند کمانش ناپذیر
مهاربند کمانشناپذیر یاهمان مهاربندکمانشتاب بهعلت رفتارمتقارنیکهدرمقابل نیرویکششیو فشاری ازخود نش
از ویژگی های این دستگاه می توان به پمپ قوی آن و فیلتر ممبران به کار رفته در این دستگاه اشاره کرد. این پمپ درعین حال که بسیار بسیار قوی و پرتوان است سروصدای بسیار کمی دارد. قوی بودن پمپ این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به راحتی از فیلترهای بالاتر استفاده کنید همین امر سبب می شود استفاده از این دستگاه برای مکانهای پر استفاده مثل مسجد و ادارات و ... راحت تر و با بازدهی بیشتر باشد. کیفیت بالای فیلتر ممبران به کار رفته نیز باعث می شود تا
آخرین منبر دهه رو اینجور شروع کردم:《شب آخری میخوام یادی کنم از یه بنده خدایی که چند وقتیه مرحوم شده.یه عمر پای روضه حسین(ع) گریه کرد و اشک ریخت و بر سر وسینه زد که بماند...خدا رحمتش کنه تو طول زندگی هفتاد هشتاد ساله ش کسی به یاد نمیاره آزارش به مورچه ای رسیده باشه!من آن مورم که در پایم بمالندنه زنبورم که از دستم بنالندبی اثر نیست... دوست دارم همه تون شهادت بدین به خوبیش》یه چندنفر با تردید، اما اکثر جمعیت از ته دل و با صدای بلند گفتند خدا رحمتش کن
زبان:زبان اصلی+صوت دوبله به صورت جداگانه
خلاصه فیلم:در این فیلم بار دیگر شاهد ماجراجویی هیکاپ هستیم ولی این بار تهدید جدیدی روستای اورا تهدید میکند که اوتلاش میکند درمقابل آن بایستد که...
دانلود فیلم:لینک مستقیم
دانلود صوت دوبله:لینک مستقیم
دانلود فیلم با دوبله فارسی:لینک مستقیم
منافق دراصل ازماده نفق بروزن نفخ به معنی نفوذ
وپیشروی است ونفق بروزن شفق به معنی کانالها ونقبهائی است که زیر زمین می زنند
تابرای استتاریافرارازآن استفاده کنند.بعضی ازمفسران گفته اندبسیاری ازحیوانات
مانندموش صحرائی وروباه و سوسماربرای لانه خوددوسوراخ قرارمی دهند:یکی آشکارکه ازآن
واردوخارج می شوند،ودیگری پنهانی که اگراحساس خطری کنندازآن می گریزند،این سوراخ
پنهانی رانافقاء گویند -روح البیان
جلد9ص529
ده نشانه منافق ازمجموع 8آیه اول سو
مزخرفات شاهشاهی-!!

بسم الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است نیم نگاهی به کانال شاهنشاهی – اینمطلب را درست گفتان فیلسوف سترک یهودی چند هزاز سال قبل فرمودند که که ما همه نوع حکومت راها تجربه کردیم ومیبا یست یک حکومت تیوکراتیک بر اساس دستورات حضرت موسی علیه السلام برپا کنیم که امروزه این نوع حکومت را بنام تیو کراسی یعنی همان مردم سالاری مذهبی بیانند- وجالب اس عمق درک شما این است که اسلام در زمان پیامبر اکرم صلواته الله علیه واله والسلم عمق د
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
ازپرزحمت ترین مشاغل دنیاپرستاریه.بخصوص درایران.
اینجا دکتراش که ازدماغ فیل افتادن وبه پرستار حسابی فشارواردمیکنن.
بیمارهم که ۹۹درصدسروکارش با  پرستاره.
همراهان بیماروملاقات کننده هاش-که اکثرا در زبون نفهمی بی رقیبن- سروکارشون باپرستاره.
دکتر یک بارمیادمیبینه مریضو وتجویزوتشخیصشوانجام میده وبقیه کارهابرعهده ی پرستاره.
اختلاف بین پزشک و پرستارخیلی زیاده چه ازنظردرامد چ ازنظرجایگاه.
بیماروهمراهانش با پرستار هرجوریکه راحتن صحبت میکن
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی  است-خبرگذاری پرس تیوی از پکن- اظهار میکند که
اشوب های  هنک کنگ را سیا اداره میکند
وتکنیک نافرمانی  ها جمعی که تشویق میکند
مانند تکنیک های نافرمانی  است که درایران
شاهد بودیم-  چین میگوید شیطاینی که درقالب
رادیکال بود میخواهنداشفته بازار ایجاد کنند اتفاقااین عمل باز قدرت پیداکردن چین
میشود زیرا خودمختاری به معنای ضربه زدن به چین نخواهدبئد وچین به ایران وروسیه
نزدیک میشود- الجزیره- بارانهای موسمی 
هندا
انگور خارجی یا این که «گوس بری» ( ‌Gooseberry ) میوه ای گرد به رنگ‌های‌ سپید مایل به رنگ زرد , سبز , صورتی , قرمز‌رنگ , ارغوانی و گهگاه زیاد تیره تقریباً مشکی رنگ است .وقتی که نوروفروغ خورشید به صورت بی واسطه روی این میوه بتابد رنگ خویش را بیشتر نمایان مینماید . پوست گوس بری روشن است که به رنج به گوشته ای سپید رنگ که دربردارنده یک سری دانه است چسبیده است . قطر این میوه میان یک تا سه سانتی متر است .بیشتر اشکال گوس بری مو جود در آمریکا پیوندی , از دو جور ک
سلام 
سلام به شما سپیدپوشان، به شما که با اهدای جانتان، خودرا سپربلای ناخواسته کرونا درمقابل مردم میهنتان کردید. 
چگونه جبران این محبت بزرگ را بکنیم. پزشکان عزیز، پرستاران بزرگوار میدانیم که تحمل این شرایط چقدر سخت است  تصاویر کبودی جای کش گان، ماسک ودستکشهایتان را دیده ایم. فقط واقعا احساس شرم میکنیم که بی مبالاتی بعضی ازهموطنانمان زحمات شمارا بیشتروبیشتر میکند. 
سلام ویژه بوسه بردستان مادر یاسین کوچولوی سه ماهه که یک ماه ازسه ماه عمرش
مستقطات حق حبس:
اسقاط حق حبس توسط زوجه است.
اول : درصورتی که زوجه مهریه خود را به طور کامل دریافت کند حق حبس او ساقط می شود.
پس از تسلیم مهر نمی تواند از ایفای وظایف درمقابل شوهر امتناع کند و اگر زن (زوجه) پس از دریافت کامل مهر تمکین نکند ناشزه محسوب می شود ومستحق نفقه نخواهد بود.
حال سوال دیگری که پیش می آید این است که اگر مهریه به صورت ناقصص پرداخت شود بازهم حق حبس ساقط می شود یاخیر ؟
همانطور که درماده ی "1085 "قانون مدنی گفته است آنچه که به ذهن  می
خربزه اسپانیایی یکی از عالی ترین میوه های تابستان در داخل و خارج از مرزهای ما است.
این طعم شیرین ، آبدار بودن و داشتن خاصیت ویتامین های بسیار بالا باعث می شود که خربزه میوه ای در این بخش از سال باشد و عطش را تسکین دهد و به ما کمک می کند تا آنچه را که بدن برای سلامتی لازم دارد فراهم کنیم.
انواع خربزه انواع مختلفی وجود دارد ، به عنوان مثال در Cinatur انواع مختلفی را پرورش می دهیم: Galia، Santa Claus، Canary and Cantaloupe.
به طور کلی می توان گفت که خربزه دارای خواص زیر
:این تجربه‌ای همگانی و آشنا برای بسیاری از ماست؛ این که اگر تا به حال ورزش نکرده اید، به یک باره وبدون آمادگی، ورزش سنگین را شروع کنید، در این شرایط عضلات شما درد می گیرد و تا چند روز ممکن است نتوانید راحت حرکت کنید اما پژوهشگران مرکزی در پاریس می‌گویند:
به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان ، بعد از ورزش سنگین و ناگهانی، این فقط عضلات شما نیستند که تحت فشار قرار می‌گیرند، بلکه مغز شما نیز تحت فشار بوده و بهتر است تصمیم‌های حساس زندگی‌تان ر
در حوزه کشاورزی:
– افزایش بازدهی و میزان تولید محصولات کشاورزی از طریق تجمیع کلیه نیازهای انواع گیاهان در یک ترکیب سالم وحداکثر طبیعی که تبعاً کاهش هزینه تمام شده کشاورزان در مقایسه با روشهای رایج فعلی و افزایش کیفیت و مقدار محصولات را به دنبال خواهد داشت.– کاهش مصرف کودهای شیمیایی در کشور از طریق ترویج مصرف محصولات سالم و طبیعی– کاهش میزان مصرف سموم به دلیل افزایش مقاومت گیاه درمقابل آفات در اثر تغذیه کامل– صرفه جویی ارزی به دلی
عرق پونه حاوی ترکیبات آنتی هیستری است که موجب تسکین اعصاب و مغز میشود. این بخصوص برای بیماران مبتلا به هیستری که از حملات این بیماری مختلف مانند تشنج، رفتارهای خشونت آمیز و غش کردن رنج میبرند، مفید است. برطبق وبسایت Organic Facts، اثرقدرتمند این گیاه درمقابل هیستری برای دور کردن حملات این بیماری اهمیت دارد. به همین ترتیب این گیاه دارای خواص آرام بخش است که به کاهش عصبانیت کمک میکند.
بیماران مبتلا به آرتریت و روماتیسم هم ازاین گیاه سود خواهند برد.
بنام خالق هستی
چرا سجده...؟!سجده یعنی همان حالت فروتنی وخشوع دربرابر چیزی که اصطلاحا بیشتر دربرابر خدا صورت میگیرد...سجده نزدیکترین حالت بندگی دربرابر خداونداست.هرانسانی باتوجه به اعمالش به خدای خود قرب ونزدیکی دارد.ولی هرکسی درهر مقام ومنزلتی زمانیکه برای خدا سجده میکند نزدیکترین حالت دربرابر خداوند رادارد...هیچ چیزمثل سجده ناله وفریادهای افسوس شیطان رابه همراه ندارد چون هیچ وقت یادش نمی رود که خدارا نافرمانی کرد لذا تا انسان رامیبیند ک
از وقتی یادمه این مرده یک نمونه فرد مهربان خانواده دوست تو اقوام معرفی میشد یه مرد با اخلاق و مهربونبا همه بچه ها رابطه خوبی داره حتی با دخترک منحتی با من وقتی کوچیک بودمبرای دانشگاه قبول شدنم بهم پول هدیه داداز نظر کاری هم با اینکه پدرش وضع خوبی داشت ولی خودش از صفر شروع کرد الان کارخونه داره و خونه و ماشین خارجی و....وقتی ک ازدواج کرد میگفت زن خوبی پیدا کردمهمیشه هم تو محافل فامیلی رابطه ی خوبی پر از احترام باهم داشتندیه دختر 8 ساله داره ک خی
برای استفاده از زیبایی خارق العاده آجر سفید راهکارهای زیادی برای طراحی منزل با آجر سفید وجود دارد 
 وجود یک دیوار سفید آجری می تواند هر فضایی را بزرگ و دلباز نشان بدهد، یا اینکه تضاد جالبی بین روشن و تیره ایجاد کند. بیایید نگاه دقیق تری به این گزینه ها بیاندازیم!

شاید خیلی ها ترجیح بدهند دیوار آجری خانه را خودشان رنگ بزنند، اما افرادی هم هستند که دوست دارند آجرهای سفید را به صورت آماده خریده و نصب آن را به دست متخصص بسپارند.
اگر در یک فضا
چوب پنبه چیست؟
محصولی گیاهی است که از قسمت مرده برخی درختان گرفته می‌شود. این محصول عایق و غیرقابل نفوذ (درمقابل مایعات و گازها) بوده و نرم، سبک و دارای چگالی ناچیز است و بریدن و شکل‌دهی آن بسیار ساده‌است. از نظر خواص فیزیکی بسیار شبیه به کوتین می‌باشد.
خواص شیمیایی
چوب پنبه از ترکیبات زیر تشکیل شده‌است.
اسید فلونیک (O3 C22H42)
اسید فلوئیونیک واسید سوبرینیک C17 O3 H30
گلیسریدها
سرین (O H32 C20)
محیط زیست
صنعت چوب پنبه به عنوان صنعت دوستدار محیط زیست شن
گفته بودم که اگه دیوانه ساز ماجرا خودش بود نمی دونم چیکار کنم. هنوزم نمی‌دونم. و نخواهم دونست. عمیق‌ترین رابطه‌ای که تا حالا تجربه کرده بودم اواسط آبان ۹۸ خراب شد. نمی دونم ۱۵ آبان بود یا ۱۲. یه روزی از همین روزا. که من مجبور شدم شالگردنی که با هم بافته بودیمو بشکافم. شالگردنی که کامواشو دوتایی از خرازی سر کوچهٔ آموزشگاه خریده بودیم. شالگردنی که قرار بود از جفتمون درمقابل سرمایی که معلول حملهٔ دیوانه سازاست محافظت کنه. قرار بود نذاره سوز ج
در ساختمان سیم پیچ های ترانس باید موارد متعددی را در نظر گرفته شوند که در ذیل به مهمترین آنها اشاره می نماییم :
۱- در سیم پیچ ها باید جنبه های اقتصادی که همان مصرف مقدارمس و راندمان ترانس می باشد ،در نظر گرفته شود .
۲- ساختمان سیم پیچ ها برای رژیم حرارتی که باید در آن کار کند محاسبه شود، زیرا درغیر اینصورت عمر ترانس کاسته خواهد شد.(Oill or Winding) Tampreture که در این حالات با توجه به وضعیت آب وهوائی ،موقعیت جغرافیایی میزان رطوبت درجه حرارت روغن وسیم پیچ ت
بسم الله الرحمن الرحیم نظریات شخصی است- قبل
ازانکه اقای ابه به ایرا ن بیاید- مدت ها قبل یمن ادعا کرد هدف های جدیدی
درعربستان – وامارت راضربه خواهم زد با امدن اقای ابه تهران مصادف شد  باموشگ پرانی یمن با موشک الزلزال غربیان همه
جار پر کردن که این موشک بدستور ایران- برای هشداربه ژاگون وامریکا وعربستان بوده
استکه هیچ دلیلی نداشتند این دو کشت که امروز دچار حادثه شدند – عربیان ادعا
میکنند که با اژدر زده شدند درحایکه بنابرگفته مسئول ایرانی  یکی
محافظ برق دیجیتال تمام هوشمند سه فاز 40 آمپر Tauke
محافظ سه فاز 40 آمپر برند تااوکه Tauke01محافظ برق تااوکه Tauke جهت حفاظت از برق ساختمانِِ دارای کنتورسه فاز طراحی و ساخته شده که  بخوبی میتواند از تمامیدستگاه ها در  مقابل ولتاژ‌های  غیر استاندارد و مضر و خطراتناشی از  رعد و برق و غیره مقاومت کرده ومانع از سوختن آن‌هادرمقابل شوک‌های احتمالی‌ برق شهر ‌‌شود02محافظ برق تااوکه Tauke تمام اتوماتیک بوده و چنانچه ولتاژ برق شهراز محدوده استاندارد خارج گر
فواید جگر – خوراک دل و جگر و قلوه از آن دسته خوراکی های خوشمزه ایست که حاوی ویتامین ها . املاح معدنی فراوانی است و در تقویت بدن و رفع کم خونی موثر است اگر می خواهید از خواص این مواد غذایی اطلاعات بیشتری به دست آورید ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.
دل و قلوه یکی دیگر از اعضای گوسفند است که منبع خوبی از ویتامین B12، آهن و پتاسیم ، پروتئین ،ریبوفلاوین، ویتامین B6، اسیدفولیک و نیاسین بوده و چربی و کلسترول کمتری نسبت به دیگر امعا و احش
معانی نمادین ( سمبولیک) آتش فراوان است. آتش پالایش دهنده است، آتش همه آلودگی ها را  پاک و مطهر میسازد، حتی گناهکاران با آتش پاک می شوند .آتش کثرت را به وحدت می رساند، همه چیز در آتش به یک چیز بدل می شود .آتش مورد احترام بسیاری از اقوام  پیش از مسیحیت بوده و جدای از آیین میتراییسم و فرقه های گنوسی ملل دیگری نیز آن را می ستودند. حتی آیینی آلمانی تا سده نوزده به نام NOtfeur یا آتشِ اعلام خطر وجود داشت که به نیتی مذهبی یا برای عبادت پروردگار و استغاثه و
 الیاف پلی استر
 با اینکه پلی استراهمیت صنعتی خود را از ۴۰ سال قبل کسب نموده است ولی 
تحقیقات درمورد الیاف پلی استر توسط کاروترز از سال ۱۹۲۸ شروع شد .این
 الیاف برخلاف محصولاتی که تا آ‌ن ز

مان ساخته شده بود درمقابل رطوبت وحرارت مقاوم بود . از این تاریخ به بعد 
مطالعات وتحقیقات به صورت وسیعی ادامه یافت وتا امروز هزاران پلی استر به
 ثبت رسیده است .ریسندگی پلی استر درکارخانه تولید الیاف نیز مشابه نایلون 
است ودسته تاوهای زیادی تولید می ش
بسم الله الرحمن الرحیم—نظریات شخصی است- نظریه ایت الله فقیدمرحوم حضرت حائری شیرازی رحمت الله علیه – امامت – منبع – کتاب با علی در صحرا-اسلام بدون امامت- امکان وجودی ندارد- اگر امامت نباشد نظام امت درهم  میریزد- انصافا بهم نریخته است-؟؟؟" (والامامة نظاما لالمة) امامت برای نظم دادن امت است—عرب – نخ کردن در دانه های  گردبند را—نظم- می گوید- مثلا  دانه های بزرگ را وسط و- دانه های کوچک را دو طرف قرار داده اس وبه وسیله ریسمان نظام میدهند- ایا نصا
چراویروس کرونا نسبت به بیماری اپیدمیک قبلی تهدید بزرگتری برای اقتصاد جهان است؟
درسال 2003 ویروس سارس نزدیک به 8 هزار نفر را آلوده کرد و نزدیک به 77 نفر را به کام مرگ برد؛
واکنون ویروس کرونا باگسترش ترس بدون درمان درحال افزایش است.
ویروس کرونا  احتمالا گام مهمی  درجهت بزرگتر کردن اقتصاد چین بر خواهد داشت؛ درسال 2003 حجم معاملات امریکا و چین نزدیک به 1.6 تریلیون دلار و امروز نزدیک به 16تریلیون دلار برآورد شده.
تحمیل هزینه به اقتصاد آمریکا رخداد اول
معانی نمادین ( سمبولیک) آتش فراوان است. آتش پالایش دهنده است، آتش همه آلودگی ها را  پاک و مطهر میسازد، حتی گناهکاران با آتش پاک می شوند .آتش کثرت را به وحدت می رساند، همه چیز در آتش به یک چیز بدل می شود .آتش مورد احترام بسیاری از اقوام  پیش از مسیحیت بوده و جدای از آیین میتراییسم و فرقه های گنوسی ملل دیگری نیز آن را می ستودند. حتی آیینی آلمانی تا سده نوزده به نام NOtfeur یا آتشِ اعلام خطر وجود داشت که به نیتی مذهبی یا برای عبادت پروردگار و استغاثه و
گفته بودم که اگه دیوانه ساز ماجرا خودش بود نمی دونم چیکار کنم. هنوزم نمی‌دونم. و نخواهم دونست. عمیق‌ترین رابطه‌ای که تا حالا تجربه کرده بودم اواسط آبان ۹۸ خراب شد. نمی دونم ۱۵ آبان بود یا ۱۲. یه روزی از همین روزا. که من مجبور شدم شالگردنی که با هم بافته بودیمو بشکافم. شالگردنی که کامواشو دوتایی از خرازی سر کوچهٔ آموزشگاه خریده بودیم. شالگردنی که قرار بود از جفتمون درمقابل سرمایی که معلول حملهٔ دیوانه سازاست محافظت کنه. قرار بود نذاره سوز ج
 یادگاری از ساعتهای پایانی روزهای قطعی ارتباط با دنیا، برای فرزند عزیزم

آخرین باری که بدون دغدغه به اینترنت وصل بودم، شنبه ۲۵ام آبان‌ماه بود. عصر آن روز به مناسبت افتتاحیه نمایشگاه موسسه تابش مثبت من به آن‌جا رفته بودیم. آرش کاظمیان می‌گفت احتمالا چون ساختمان قدیمی و دیوارهای آن خیلی ضخیم است، نمی‌توان داخل ساختمان به اینترنت متصل شد. اما پس از تمام شدن مراسم و بیرون آمدن از آن‌جا هم نتوانستیم به اینترنت متصل شویم. بلافاصله و بدون این
محلول ضدعفونی کننده دست طبیب
محلول ضدعفونی کننده دست طبیب حاوی اسانس های گیاهی (پرتقال، مورد و اکالیپتوس) و گلیسرین در پایه اتانول 70 به رمگ سبز روشن، دارای تاثیر ضدمیکروبی به ویژه اثرات ضد ویروسی و ضدباکتریایی می باشد. در فرمولاسیون این محصول از ترکیبات ضدمیکروب سریع الاثر نظیر الکل و اسانس های گیاهی استفاده شده است که علاوه بر غیرفعال نمودن فلور موقت و پاتوژن پوست، دارای رایحه ای مطبوع و سازگار با پوست است و بر خلاف سایر محصولات حاوی الکل
مجموعه سرویسکاران یزد تهویه (در خصوص نصب تعمیر و سرویس پکیج رادیاتور ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر شیراز با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.پکیج دئوترم مدل Royal1.    دارای توان های 24kwF و 30kwF2.    ابعاد بسیار کوچک (عمق=300 ، ارتفاع=700 ، عرض=400 میلی متر)3.    دارای 2 مبدل حرارتی4.    قابلیت تنظیم توان خروجی سیستم گرمایشی5.    عیب یاب اتومات6.    بسیار کم صدا (کمتراز 45 دسی بل)7.    قابلیت نصب چندین ترموستات اتاق
ترامپ با هدف محافظت از شبکه‌ها وضعیت اضطراری ملی اعلام نمود

ترامپ برای محافظت از شبکه‌های مخابراتی ایالات متحده درمقابل نیروهای متخاصم خارجی، وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد.

دونالد ترامپ برای مقابله با تهدیدهای ناشی از دستیابی نامحدود به فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی تحت مالکیت، کنترل، نظارت یا هدایت دشمنان خارجی در ایالات متحده و استفاده از آن‌ها وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد. گزارش‌های مربوط‌به امضای این فرمان اجرایی ترامپ ۱۴مه
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
سال نورو به همه تون تبریک میگم
ان شالله سالی سرشار از موفقیت و کامیابی باشه براتون
بعد از گریه برای لحظه ی تحویل سال دیگه گریه نکردم
ب جاش تو تنهایی خودم(آخه همسری و پسری خواب بودن) فکر کردم
به این یک سالی که گذشت
به این که چقدر خودمو اذیت کردم
چقدر کیسه ی سیب زمینی های گندیده رو باخودم حمل کردم و باعث ناراحتی خودم و اطرافیانم شدم
نمیدونم میتونم سر حرفم بمونم یانه اما...
تصمیم گرفتم تو سال جدید آدم جدیدی باشم
روزها
ابعاد تاریخی ـ تحلیلی قیام عاشورا
به راستی علت و رمز این همه پیچیدگی چیست؟ آیا علت «اختلافات و تعارضاتی
است که در مدارک مربوط به این مسیله وجود دارد و به همین جهت در تشخیص
حقیقت این قیام نظرهای متضادی اظهار شده است ؟» . البته جای تردید نیست که
از این واقعه و رویداد بزرگ و سرنوشت ساز تاریخ صدر اسلام گزارش‏‌‌های موثق
و قابل اعتمادی که همه‏ی زمینه ها، اسباب، مقتضیات، علل و نیز تقدم و تاخر
زمانی حوادث را به درستی و دقت منعکس کرده باشند در دس
✅ ارزان و بسیارمقرون به صرفه: این سیستم با توجه به هزینه اجرای اولیه وعدم نیازبه اصلاحات بعدی بسیاربا صرفه خواهد بود.چه بسیارجاهایی بوده که پس ازانجام کف سازیهای متعدد درنهایت مجبوربه اجرای دورالیت شده اند.
✅ نگهداری و نظافت آسان: به خاطرصاف و صیقلی بودن وعدم نفوذ و جذب مواد خارجی به درون آن از نگهداری و نظافت آسانی برخورداراست.
✅ زیبا و مجلل : ظاهری زیبا و قابل توجه دارد و به همین دلیل درمحیطهایی که زیبایی در آن اهمیت دارد، قابل استفاده
سینما آزادی تهرانروز سوم اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ , سینما شهر فرنگ با نمایش فیلم مارلیک بهره‌برداری شد . برادران روضه خوان ( صاحبان سینما ) مدتی آن گاه , از اسم فرنگی برادوی صرف لحاظ کرده و ترجیح دادند اسم سینمایشان یادآور دستگاه سرگرم کننده زمانه کودکی شان باشد .نمایش فیلم‌های مطرحی مانند جنگ ستارگان منجر شد ضلع شمال شرقی چهار راه عباس آباد و سینما شهر فرنگ , به‌سرعت به پاتوق هواداران فیلم بدل شود . چشم انداز دائمی چهاررا
مجموعه سرویسکاران یزد تهویه (در خصوص نصب تعمیر و سرویس پکیج رادیاتور ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر شیراز با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.
پکیج دیواری دئوترم•    مدل Royal1.    دارای توان های 24kwF و 30kwF2.    ابعاد بسیار کوچک (عمق=300 ، ارتفاع=700 ، عرض=400 میلی متر)3.    دارای 2 مبدل حرارتی4.    قابلیت تنظیم توان خروجی سیستم گرمایشی5.    عیب یاب اتومات6.    بسیار کم صدا (کمتراز 45 دسی بل)7.    قابلیت نصب چندین ت
زنگ فناوری از مدیر اجازه خواستم برای بچه ها فیلم پخش کنم،دلیلش هم،صحبت های یواشکی بچه ها درمورد سریال ایرانی ممنوعه بود.خواستم فیلمی رو باهم ببینیم که درمقابل سریال نه چندان مناسب ممنوعه کمی تلنگر باشه.وقتی بچه ها از سریال ایرانی ممنوعه میگفتن میدونستم چه سریالی رو میبینن و نگران بودم و نتونستم بی تفاوت باشم.
آخرین قسمت فیلم رو که پخش کردم،همشونو به مشارکت و نظر دادن دعوت کردم!عجیب بود!بچه های ضعیف کلاس به نکته هایی اشاره داشتن که سرمو می
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- بحثی جنا
ب اقای هاشمی از کانال کلمه  مطرح میکنند
ایا امام میتواند  مسائل انسانها از طریق
یک قدرت  خاص یک قدرت کونی  حل وفصل کنند درحالیکه  ضعف انان در زندگانی شان مشخص است- مفهوم اش
این است کسی نمیتواند مسائل خودراحل کند چگونه میتواند مسائل دیگران حل کند-
مقدماتی نیاز دارد- ما دونوع ایه داریم- یکسری محکمات است ویکسری متشابهات است-
محکمات انچه درمرحله اول به عقل میرسد درست است ماننددودوتا میشودجهارتا
ماجرای یک عکس خاص از سلام نظامی سردار

شنیده‌ها را دیده؛ از نزدیک‌ترین زاویه. میان او و ابهت و شجاعت سردار دل‌ها، فقط یک لنز دوربین فاصله بوده. و حالا هرچه انبوه عکس‌هایش از حاج قاسم را مرور می‌کند، در هیچ‌کدامشان نشانه‌ای نمی‌بیند از نزدیکی لحظه فراق. مات و مبهوت آرشیو پر و پیمانش را زیر و رو می‌کند و باز به آخرین عکس که می‌رسد، می‌گوید: مگر می‌شود حاج قاسم شهید شده‌باشد؟!
به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از فارس، شنیده ها را دید
گاهی به وسعت یک شهردلتنگم و هیچ عنصری قلب و روحم راارام نمیکند،بیقرارم واسه کی وواسه چی رو نمیدانم فقط به خوبی میدانم باید شب خیلی زود بخوابم و تمام دلتنگیهایم رادرخواب بگذارم وبه روزبعدی قدم گذارم،میدانی منِ خواب با منِ بیداریهافرسنگهافاصله وتفاوت دارد،نمیگویم در دنیای خواب حالم خوب است نه!گاهی درد کشیدنهاحتی در خواب خیلی شدیدتروعمیقتراست وجای جراحتش حتی روی دل میماند،گاهی خوابها را نمیشود فراموش کرد درست مثل یک زخم یایک خاطره قدیمی

رفتاراعمال قابل مشاهده و روندهای ذهنی است که توسط آن ارگانیسم با محیط خود سازگار می شود.
رفتار یک شخص نمایانگر طرز فکر ، شخصیت و فرهنگی است که اورا پرورش داده است . ویژگی های شخصیتی عوامل و اجزایی از شخصیت هستند که از رفتار استنباط می شوند و در یکنواختی رفتار موثرند ، با تحلیل رفتار میتوان به الگو و مدلهای رفتاری در جامعه پی برد. شناخت این الگوهای رفتاری ما را به هویت مشخص افراد میرساند ودرک ما از مسئله ای که در روابط اجتماعی و فردی با آن موا

مقدمه
رفتاراعمال قابل مشاهده و روندهای ذهنی فرد در سازگاری  با محیط است.
رفتار یک شخص نمایانگر طرز فکر ، شخصیت و فرهنگی است که اورا پرورش داده است . ویژگی های شخصیتی عوامل و اجزایی از شخصیت هستند که از رفتار استنباط می شوند و در یکنواختی رفتار موثرند ، با تحلیل رفتار میتوان به الگو و مدلهای رفتاری در جامعه پی برد. شناخت این الگوهای رفتاری ما را به هویت مشخص افراد میرساند ودرک ما از مسئله ای که در روابط اجتماعی و فردی با آن مواجه هستیم را بهت
تغییر فرمت و محل پیش فرض ذخیره سند در  Word
در  Word  تمامی اسناد به صورت پیش فرض با فرمت docx ذخیره می شود اما اگر بخواهیم این فرمت پیش فرض را عوض کرده و از برنامه Word 2013 بخواهیم که در صورت دخیره سند آن را به صورت اتوماتیک با فرمت دیگری دخیره کند به ترتیب زیر عمل می کنیم.
برای اینکار بر روی منوی File کلیک کرده و از لیست موجود بر روی Option کلیک کنید. سپس از لیست روبروی خودتان گزینه Save را انتخاب کنید.
بعد از این کار پنجره Save باز می شود شما در این پنجره دنبال

تمرین اول:پاشنه یک پا را بر روی یک میز با حدود ارتفاع ۱۵ اینچ بگذارید. پای خود را راست کنید. به جلوخم شوید،ازمفصل لگن خم شوید تا زمانی که یک کشش ملایم پشت ران احساس کنید.مطمئن شوید که شانه هایتان دچار چرخش نشود و همچنین از کمرخم نشوید. می خواهید پای خود را کشش دهید نه کمرخود را. این کار را ۳ بار بر روی هر پا انجام دهید. مدت زمان اجرا ۱۵ تا ۳۰ ثانیه می باشد.
تمرین دوم:بر  روی دست ها و زانوهایتان بروید.اجازه دهید شکم تان خم شود. اجازه دهید کمرتان به
امروزه مراودات گسترده و متنوع اجتماعی زمینه مساعدی برای " مداخله گری " درجوامع گوناگون فراهم کرده است. برای مثال تحمیل و ترویج الگوی مصرف وعوارض آن چیزی جزمداخله نیست و رسانه ها دراین میان نقش کلیدی دارند. این گونه الگوهای متنوع و پرهیجان و غالبا ًغیرضروری زمینه مداخله را از یک منبع به سوی یک سیستم یا خرده سیستم فراهم می کند. در اینجا سیستم مورد مداخله ( سازمان یا جامعه) با یک سری دوگانگی روبه رو می شود یعنی عامل مداخله، زمینه " دوگانگی " سیستم
دربارۀ تعریف حقوق کار اتفاق نظر وجود ندارد و از آنجایی که دیدگاه‌های اجتماعی و فکری حقوق‌دانان در این مورد این رشته از علم حقوق یکسان نیست، بنابراین با توجه به تعریف‌های پیشنهادی حقوق‌دانان کشورهای صنعتی می‌توان حقوق کار را این چنین تعریف نمود.

«حقوق کار بر کلیه روابط حقوقی که از انجام کار برای دیگری ناشی می‌شود و در هر مورد که اجرای کار با تبعیت نسبت به کارفرما همراه باشد، حاکم است و به عبارتی حقوق کار به بررسی، تجزیه و تحلیل و ارزیا
دربارۀ تعریف حقوق کار اتفاق نظر وجود ندارد و از آنجایی که دیدگاه‌های اجتماعی و فکری حقوق‌دانان در این مورد این رشته از علم حقوق یکسان نیست، بنابراین با توجه به تعریف‌های پیشنهادی حقوق‌دانان کشورهای صنعتی می‌توان حقوق کار را این چنین تعریف نمود.

«حقوق کار بر کلیه روابط حقوقی که از انجام کار برای دیگری ناشی می‌شود و در هر مورد که اجرای کار با تبعیت نسبت به کارفرما همراه باشد، حاکم است و به عبارتی حقوق کار به بررسی، تجزیه و تحلیل و ارزیا
 سریال کره ای Special Labor Inspector Jo

نام ها: بازرس ویژه کار آقای جو
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: اکشن | کمدی | درام
تاریخ پخش: 19 فروردین 1398 – 08Apr2019
قسمت ها: 32 قسمت
روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Kim Dong Wook – Park Se Youn
خلاصه داستان: داستان سریال درباره جو جین گپ (کیم دونگ ووک) هست که قبلا یه جودو کار آینده دار بوده اما علیه فساد در یک مسابقه اعتراض کرد و از حرفه اش بیرون انداخته شد. بعد از این اتفاق جو
صدوق صدقات پلکسی

صندوق های صدقات پلکسی یا همان (شیشه ای شفاف )
صندوق های تمام پلکسی
صندوق های پلکسی و MDF
در قسمت توضیحات محصول، می توانید ویژگی ها و اطلاعات کافی در مورد صندوق های صدقات پلکسی بدست آورید
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فلزی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،صندوق پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان های متعدد در شهر های بزرگ همچون اصفهان،تهران،مشهد،شیراز و دیگر ن
یک کلیپ از بچه های شهر لاهیجان و بعضی از شهرهای مازندران دیدم که جلو مسافرها میگیرند در ورودی شهرهاشون،حق دارند .البته میخوام بگم:مردم ما مردم‌ چین ،ژاپن و اروپایی، نیستند که مثل مردم اون‌کشورها اتحاد ملی همبستگی داشته باشند به کمک دولتشون ، درمقابل بحران جهانی ویروس کرونا. دوست داشتن خانواده  از نگاه اونها یعنی داخل خانه ماندن مسافرت نرفتن و.. پیش خانواده نزدیکانت حتی پدرمادر نرفتن. بخصوص اونایی ک سن و سالشون بالاست هرچقدر افراد سالم ب
زندگی را باید آموخت ؛از فصول و مهربانی و اتحادشان ؛یا از کوچ دسته جمعی پرستوها ،رقص زیبای طاووس،از قلمرو منقرض شده شیرها ؛یا کناره گیری عشق بهمن به فروردین و سپردن دلداده اش به اسفند ، آدمی مجبور است که بیاموزد، چراکه؛ تا دم مرگ به آموزش نیازمند است،آموزش و پرورش روح رشد و ترقی آدمیت است ؛که او را به انسانیت سوق می دهد.
انسانیت سرچشمه از گذشته دارد ؛همان گذشته ای که آنرا در بقچه مادر بزرگ گره زدیم و در سرداب نامهربانی پنهان نمودیم .یادش بخیر
 سریال کره ای Special Labor Inspector Jo

نام ها: بازرس ویژه کار آقای جو
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: اکشن | کمدی | درام
تاریخ پخش: 19 فروردین 1398 – 08Apr2019
قسمت ها: 32 قسمت
روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Kim Dong Wook – Park Se Youn

خلاصه داستان: داستان سریال درباره جو جین گپ (کیم دونگ ووک) هست که قبلا یه جودو کار آینده دار بوده اما علیه فساد در یک مسابقه اعتراض کرد و از حرفه اش بیرون انداخته شد. بعد از این اتفاق
جی پی اس و ردیاب GP021 برای پاسخگویی به نیازهای وسایل الکترونیکی مختلف طراحی و تولید شده است. این ردیاب با دامنه ولتاژ از ۹v تا ۹۰v قابلنصب بر روی انواع خودرو ، موتورسیکلت، لیفتراک ، کامیون ، اتوبوس ، تراکتور و مینی بوس و… می باشد. دمای کاری ۲۰- تا ۷۰+ درجه مقاومت این ردیاب را درمقابل سرما و گرما بسیار بالا برده است و در سخت ترین شرایط نیز به کارخود ادمه می دهد.
ردیاب GP021 باتری پشتیبان ۲۴۰میلی آمپری دارد که درصورت قطع شدن برق دستگاه از ۱۲
کاشت مو
کاشت مو یا پیوند مو به تکنیک جراحی گفته می شود که در آن ریشه های مو , تک تک از منطقه اهداکننده به حیطه در حال ریزش مو و یا خالی از مو برده می شود . از این راه بیش تر برای معالجه ریزش مو مردانه استفاده می شود و طی آن ریشه هایی که به شکل ژنتیکی درمقابل ریزش مقاوم می باشند به منطقه طاس برده میشوند . به علاوه از این شیوه برای مرمت ابرو , مژه , محاسن , موهای سینه و منطقه تناسلی و پوشاندن محل جراحت های ناشی از تصادف یا جراحی مثل کشیدن پوست و کاشت مو
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-فلسفه دراینه ذهن- فلسفه فرانسه که بیان میشود برخلاف فلسفه سنتی غرب بوده است مطلب صحیحی نیست زیرا این دو دریک سلسله جبال نیستند دوسلسله جبال هستند قله سلسله جبال اولی سنتی غرب پرچم داراش- انگلستان بود قله اش راسلیسیم- دراثر پیشرفت علم تجربی-  ومعضل بودن تنوع اصطلاحات- اینفکربوجودامد که باید اول اصطلاحات دقیق معنا شود سپس درگردهمائی دانشمندان درغرب انتخاب شود وهرکشوری معادل انرابوجوداورد اینکار در
دفاع مقدس
ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به مقام معظم رهبری و تمام رزمندگان و ملت بزرگ ایران و دوستداران اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی لازم میدانم در باره مفهوم دفاع مقدس و پیامد های آن مطالبی را از نظر بگذرانم.
دفاع مقدس از آن جهت مقدس است که طاغوت و کفر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که یک حکومت الهی، دینی و اسلامی و حکومت الله است؛ دست به اقدام سخت و نظامی زد یعنی اینکه جنگ و نزاع و درگیری بین حق و باطل اتفاق افتاد و ملت مسلمان ایران نیز بر اساس آ

معمولا همه افراد در طول دوره زندگی با زخم های دهانی زیادی رو به رو شده اند. اکثر این زخم ها بعد از مدتی خوب خواهند شد و درمان می یابند. این زخم ها می توانند روی دهان در داخل گونه ها و یا روی لثه و یا روی لب ها قرار بگیرند .
 اما در این بین زخم هایی وجود دارد که بیش از حد بیمار را اذیت می کند. 
زخم های دهانی که بیش از مدتی ( معمولا دو هفته  تا سه هفته ) طول بکشد می تواند خطرناک باشد و یا می تواند حتی منجر به سرطان دهان شود . از این رو باید این مورد را در
دو ماجرا و درس عبرتی برای من
ماجرای من با دوست الف:
●مدت ها بود که می خواستم بهش پیام بدم و هرچی گلایه و شکایت ازش دارم روی سرش خراب کنم،هروقت برام ده دوازده تا پیام می داد و کلی استیکر قلب و...دوست داشتم بهش بگم آخه خودت که میدونی خیلی دلم ازت پره چرا هی بیشتر اعصاب من رو خرد میکنی؟!!!،چون هروقت بهش پیام میدادم تقریبا یک روز بعد سین می کرد معمولا هم جواب های سربالا بهم می داد!شب ۳۱شهریور،(روز پزشک) که می خواستم طوماری از گله و شکایت براش بفرستم،
راز یک عکاسی نوزاد موفق
تصور کنید والدین برای یک عکاسی نوزاد از شما وقت گرفته اند و شما به شدت هیجان زده هستید برای دیدن و در آغوش گرفتن آن کوچولوی ناز و معصوم که ناگهان متوجه میشوید یک فرزند و یا در وضعیتی بدتر دو یا سه فرزند دیگر نیز قرار است در عکاسی نوزاد  شرکت کنند .
و همانطور که میدانید کودکان غالبا غیر قابل کنترل ، شیطون و پر دردسر هستند پس این به شما استرس میدهد .
بیشتر بدانید: بهترین آتلیه نوزادشرق 
اما باید بتوانید به این اضطرابی که د

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمد معلمی امام جمعه بشرویه در نماز جمعه این هفته که با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان بشرویه برگزار شد ؛در ادامه تفسیر حکمت های نهج البلاغه بخل را زشت ترین صفت اخلاقی برشمرد و گفت:انسان بخیل به داشتن از دارایی های دیگرادیگران در رنج و عذاب روحی است و از آنچه که خداوند به اوهم داده برای انفاق و کمک به دیگران پرهیز می کند 
وی گفت:درمقابل این صفت زشت و ناپسند خداوند به انسانها
سهیلا دشتی هم که از مریده های معروف رجوی است، خواسته سهم الارثی از 52 قربانی رجوی در کمپ اشرف ببرد و برای این کار مقاله ای بنام ” خوشبخت ترین انسانها ” بر روی سایت های رجوی نوشته است.او ضمن یادآوری خاطراتی که با برادرش – که او هم ظاهرا در راستای خودکامگی رجوی جان باخته- نوشته است :” خوشبختی در داشتن هدف والا یعنی هدفی که فقط برای خود شخص نباشد و تلاش برای رسیدن به آن هدف است. برای برادرم کوتاه از مطالبی که خوانده بودم را تعریف کردم. می دانم و به
*تورکجه
دایان گوروم نقش جهانیزی بیزدن کپی ووربسوز، ایندی بیزه … یوخ دده
اصفهانین نقش جهان مئیدانینی صفوی شاهلارین دستوری ایله تبریزین حسن پادشاه میدانین اوزوندن تیکیبلر.
تبریزین صاحیب آباد یا حسن پادشاه میدانی ائلخانلیلار دوورونده داشی قویولموش و آغ قویونلولار زامانیندا تکمیله‌شیب شهرته چاتیب. اوزون حسن قدیمکی صاحیب آباد میدانینا، مدرسه مسجید بازارلار و هلنا کلیساسینی آرتیب بویوتموشدو. اوزون حسن، ترابوزون پادشاهینین قیزی تئودوران
سیمانکاری نمای ساختمان

یکی از بهترین مصالحی که به عنوان نمای خارجی ساختمان
جهت ظاهر نما ویا محافظت ساختمان درمقابل عوامل جوی وفرسایشی میتوان استفاده کرد سیمان
است

معمولا سازندگان ساختمان ترجیح میدهنداز سیمان به
عنوان نماهای جانبی ساختمان به علت سرعت بالای کار و مقرون به صرفه بودن از آن استفاده
کنند .مواد اصلی سیمانکاری نمای ساختمان شامل سیمان،آب ،ماسه،پودر سنگ میباشد.

میزان ترکیب این مواد درمقاومت نهایی سطح سیمانی
بسیار مهم است هر چ
برای خودم متاسفم و از درگاه خدا کمک می خوام به خاطر #ضعفی که #مرگ رو دور میبینم و حتماً باید اتفاقی بیفته #حادثه ای بیفته تا مرگ رواحساس کنم نزدیکه مثل الان
خدایا #ببخش خدایا شرمنده ام وقتی میگیم الهی اَنا عبدُکَ ضعیف. ضعف انسان، #ضعف جسمانی فقط نیست #اصلی ترین ضعف انسان ضعف جسمانی اش نیست اصلی ترین ضعف انسان ضعف #عقل شه در نفسش آنچه که باید نزدیک ببینیم و نمی بینیم آنچه که باید قدر بدونیم و نمی دونی حواسمون به اون چیزی که باید باشه و نیست اینها
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-  مجله علمی  که شعار اش این است- که علم حتی جهنم را خنک میکند؟؟ باید گفت علم انسان رابه خداوندمنان میرساند وانسانیت را تکامل میدهد- اخیرا با روش ویراستاری ژن دربدن انسان باروش (کریسپیر)در داخل بدن انسان برای اولین بار کوری مادر زاد   معالجه میکنند اولینتجربه بشری  ظرف یک ماه نشان خواهد این طریقه کارمیکند یانه- کریسپیر  ازمحاسناتش-فقط سه برش لازم دارد  خیلی سریع ژن اصلاح شده وارد چشم میشود ودرجای منا
 بسم الله الرحمن  الرحیم- نظریات شخصی است- یک دسته گل حکمت- از رسول  رحمت واسعه الهی صلواته اللهعلیه والسلم- هرکسی که پدر ومادر از او راضی  باشد خداوندمنان از او راضی است- چهار بار- دروازه اسمان برای نزول رحمت الهی باز میشود زمانی که باران میاید که باران نشانه رحمت بزرگ الهی است مقداری هم زیر باران باشید-فرمودند اگر درمکه هستید زیر ناودان طلا درکعبه باشید ودعا کنید وحوایج خود وکل رابخواهید واگر درعراق هستید به کناربارگاه بهشتی امام حیسن عل
مشخصات :

نام: بازرس ویژه کار آقای جو
ژانر: اکشن، درام، کمدی
مدت زمان: 30 دقیقه
تعداد قسمت ها: 32
روزهای پخش: دوشنبه، سه شنبه
سال انتشار: 2019
شبکه پخش: MBC
کشور سازنده: کره جنوبی
نویسنده: Kim Ban Di
کارگردان: Park Won Gook

خلاصه داستان :

داستان سریال بازرس ویژه کار آقای جو درباره جو جین گپ (کیم دونگ ووک) هست که قبلا یه جودو کار آینده دار بوده اما علیه فساد در یک مسابقه اعتراض کرد و از حرفه اش بیرون انداخته شد. بعد از این اتفاق جو جین گپ معلم تربیت بدنی میشه. اون
چتر باغی
چتر باغی مخصوص فضای باز دارای دو اندازه با قطر ۳ متر و ۴ متر می باشد که به راحتی می تواند میزهای ۴ تا ۸ نفره را پوشش دهد.
چتر باغی از نظر نحوه استقرار به دو نوع پایه وسط و پایه کنار تقسیم می شود. در نوع پایه وسط عمود یا ستون چتر در مرکز دایره یا مربع قرار می گیرد. اما در چتر پایه بغل محور چتر در خارج از محیط چتر قرار می گیرد.

جنس چتر باغی
ستون و بازوها از مواد مختلفی تولید می شود. در کارگاه های زرین تاب چتر باغی از جنس استیل ، چوب و آهن رنگی
هیوندای کنای الکتریکی خودرویی مناسب و کم نقص است. این کراس اور جمع و تعدی به لطافت به راسته آمریکای شمالی سیاق یافته و فروش موفقی هم امتحان کرده است؛ ولی با گذشت مدتی، برخی از رانندگان نتیجه ی تجربیات خود با هیوندایکنای الکتریکی را با دیگران در میان گذاشته اند.همان طورکه می قابلیت انتظار داشت، هیوندای کنا نکات مثبت زیادی دارد؛ ولی آنچه خیلی ها بوسیله آن توجه می کنند، ضعف های این خودرو است؛ چون دانستن چنینی مواردی می نبوغ بر تصمیم سایرین بر
از کتابخانه کتاب ناطور دشت سلینجر را دوباره امانت گرفتم. چند سال پیش آن را خوانده بودم. راستش را بخواهید خیلی برایم ماندگار نبود. گو اینکه نیمه کاره هم ولش کردم. من همیشه وقتی کتابی میلم را به خودش نکشد نصفه رهایش می کنم. جدیدا دیگر تصمیم گرفته ام این اخلاق را کنار بگذارم. پسر فقط  یک کتاب را توانستم به زور و شکنجه اینطور بخوام.آن هم« شرق بهشت» اشتاین بک بود. اصلا نتوانستم با شخصیت هایش ارتباط بگیرم. سه کتاب دیگر از اشتاین بک خوانده بودم و قلمش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتحادیه صنف آلومینیوم کاران یزد